środa, 12 listopada 2014

Dzień wstydu i hańby.

Więc, to tak w sposób cywilizowany świętowaliście wczoraj  Dzień Niepodległości? Tak czcicie pamięć o tych, którzy za tą niepodległość walczyli i oddawali życie? Oni mieli honor, wy go nie macie. 
Nasuwa się pytanie po co w Polsce świętować jakiekolwiek święto narodowe? Skoro po kilku godzinach najlepiej zrobić rozróbę, bić się z policją, żeby pokazać kolegom jakim to się jest patriotą. Przeszło takie 'stado' patriotów, "pobili" rowery, bo były takim zagrożeniem dla uczczenia pamięci, że naprawdę szok, to samo przystanki autobusowe, ławki, itp. Naciągnęliście państwo, które tak uwielbiacie na koszta napraw i myślicie, że kto za to zapłaci? Oczywiście my - obywatele, bo wątpię żeby takie nieroby płaciły podatki, miał być marsz, a wyszła zwyczajna burda uliczna. To tak jakbyście weszli do czyjegoś domu i zwyczajnie mu ten dom zdemolowali, bo takie coś odbija się na obywatelu - na mnie, na Tobie, na Twojej rodzinie. 
Naprawdę mi wstyd, wstyd za to, że każdy narzeka jak to mu w Polsce niedobrze i nic z tym nie robi,a nawet nie umie uczcić pamięci ludzi, rodziny która walczyła dla was, bo tak oni walczyli dla was żebyście żyli w wolnym kraju, żebyście nie musieli bić się o tą wolność jak oni.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz